SiNANPASALILARIN YERi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiNANPASALILARIN YERi

Program,Avcılar,Videolar,Diziler,Komik Resimler,Wallpaper,Karikatürler,Av videoları,Elektronik,Oyunlar,PC Programları,Antivirüs,İnternet Programları......

AnasayfaKayıt OlGaleriLatest imagesAramaGiriş yap

Allah şimdi ne yapıyor?

YazarMesaj
nefes211
Moderatör
Moderatör
nefes211

Erkek
Rep :
Allah şimdi ne yapıyor? Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Allah şimdi ne yapıyor? Right_bar_bleue

Ruh Haliniz : Allah şimdi ne yapıyor? Karizm10

Allah şimdi ne yapıyor? Empty
MesajKonu: Allah şimdi ne yapıyor?   Allah şimdi ne yapıyor? Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 5:11 pm

Bir gün yolda yaya giden bir bektaşinin önüne bir atlı çıktı: - "Baba" dedi, "bir müşkülüm var. Beni aydınlatır mısın?" Bektaşi yanıt verdi: - Elimden gelen bir şeyse, hay hay oğlum. - Şunu öğrenmek istiyorum: Şu anda Allah ne yapıyor? Sualin münasebetsizliğine içerleyen derviş, hiç belli etmemiş: - Yanıt veririm ama bir şartla, sen o attan in, ben bineyim. - Neden? - Böyle yüksek bir suale yüksekten yanıt vermek gerekir de ondan! Adam attan inmiş, Bektaşi binmiş. Adam: - "Hadi" demiş "söyle bakalım. Allah şimdi ne yapiyor?" Bektaşi: - "Ne yapacak" demiş, "atı senin gibi bir budalanın elinden alıp, benim gibi bir akıllıya veriyor". Ve çalakamçı uzaklaşmış.
http://sinanpasa.forumportal.us

Allah şimdi ne yapıyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-